5 rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze lokalu biurowego

Wybór odpowiedniego lokalu biurowego nie jest łatwą decyzją. Należy zwrócić uwagę na szereg warunków, które proponuje konkretny wynajmujący. Stosunek ceny do powierzchni czy standardu jej wykończenia to tylko jedna z kwestii, które są istotne. Warto wziąć pod uwagę również inne czynniki, które mogą okazać się bardzo ważne dla pracowników oraz potencjalnych klientów. Lokalizacja czy funkcjonalność biura również mają znaczenie. Na co jeszcze zwrócić uwagę, poszukując idealnego lokalu biurowego?

Lokalizacja i dostęp do parkingu

Wyjątkowo korzystna cena przy ogromnej powierzchni biura, które znajduje się w nieatrakcyjnej i źle skomunikowanej lokalizacji, nie powinna być kluczowa w podjęciu decyzji. Nasze biura położone są w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszczą się blisko stadionu, a do przystanku tramwajowego jest zaledwie 10 minut pieszo. Jest to dużym udogodnieniem przede wszystkim dla pracowników, bo codzienny dojazd do pracy powinien być wygodny i nie zajmować zbyt wiele czasu. BUSINESS PARK-Grunwald to zaledwie 6 km od lotniska oraz dobry dojazd do drogi S11. Może mieć to znaczenie, jeśli do Państwa firmy przyjeżdżać będą klienci spoza Poznania. Dodatkowym atutem jest duży i zmodernizowany, monitorowany parking, który dostępny jest dla kontrahentów za darmo na 30 minut, z możliwością przedłużenia tego czasu do 3 godzin.

Metraż, media i funkcjonalność

Metraż biura powinien być tak duży, by zapewnić komfortowe funkcjonowanie firmy. Właśnie dlatego w BUSINESS PARK-Grunwald proponujemy rozwiązania dostosowane do każdego biznesu. Mamy w ofercie wynajmu nowoczesne biura o powierzchni 20-500 m2. Oprócz tego posiadamy także magazyny o powierzchni 50-400 m2. W funkcjonowaniu firmy niezwykle ważny jest również dostęp do mediów, które pozwolą na płynną i komfortową pracę. W naszych biurach macie Państwo do wyboru aż 6 operatorów światłowodowych. Kolejną istotną kwestią podczas wyboru biura do wynajęcia jest jego funkcjonalność. Mogą to być na przykład dodatkowe udogodnienia w postaci miejsc postojowych dla rowerów czy szatni. Biura do wynajęcia  BUSINESS PARK-Grunwald to nie tylko dogodna lokalizacja i funkcjonalność. Proponujemy przestrzenie, które dostosowane są do potrzeb każdej działalności. Zadbaliśmy o komfort pracowników i kontrahentów.

Comments are closed.