Poznań Grunwald – miejsce z charakterem

Grunwald to jedna z najbardziej rozwijających się dzielnic Poznania. Dzielnica od strony północnej graniczy z Jeżycami, od wschodu z Łazarzem, od południa z dzielnicą Pogodno, a od zachodu z Ostrorogiem. Obecny podział administracyjny miasta istnieje od 2011 roku.

Grunwald to dzielnica interesująca deweloperów

Grunwald to interesująca część Poznania. Dzielnica ta rozwija się z każdym kolejnym rokiem. Powstają w niej nowe inwestycje oraz nieruchomości - zarówno luksusowe apartamenty, jak i bloki oraz domy jednorodzinne. Obok miejsc do zamieszkania budowane są biurowce oraz budynki z przeznaczeniem pod lokale usługowe. Rynek nieruchomości jest tu bardzo dynamiczny, co wpływa również na rozwój komunikacji miejskiej i dogodne połączenia z innymi częściami miasta. Dlaczego ta okolica jest tak atrakcyjna dla deweloperów? Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę fakt, że dzielnica ta zamieszkana jest przez ponad 20% ogółu ludności mieszkającego na co dzień w Poznaniu. Grunwald to dzielnica oddalona od centrum, ale na tyle niedaleko, że dojazd tam zajmuje zaledwie kilka/kilkanaście minut. W okolicy znajduje się wiele parków i skwerów, wokół których powstają nowe inwestycje budowlane.

Nasza oferta lokali komercyjnych na terenie Grunwaldu

Nasza spółka obecna jest na terenie Grunwaldu od początku lat 90. Rozwijamy się wraz z całą dzielnicą, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom nowoczesne i przestronne biura, lokale użytkowe oraz magazyny do wynajęcia. Możliwość korzystania z naszej infrastruktury zarówno przez duże korporacje, jak i małe firmy sprawia, że oferta BUSINESS PARK-Grunwald zaspokaja potrzeby każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

  • Pozostańmy w kontakcie
  • Masz pytania lub jakieś wątpliwości?
  • Nie czekaj, zadzwoń.