NASZA FIRMA

PARK – Informacje o firmie

Spółka Park jest spółką rodzinną z kapitałem francuskim, obecną na Poznańskim rynku, w tej samej lokalizacji, od 1993r. 50 letnie doświadczenia w zarządzaniu i w wynajmie obiektów komercyjnych wynikające z prowadzenia identycznej działalności we Francji, zostały przeniesione do strefy BUSINESS PARK-Grunwald.

Oferujemy naszym Najemcom, dobrze dostosowane powierzchnie biurowe i magazynowe oraz lokale użytkowe, z możliwością skorzystania ze całej infrastruktury strefy BUSINESS PARK-Grunwald. Powierzchnie te wraz z infrastrukturą włączają się skutecznie do strategii rynkowej Najemców, wspierając ich łańcuch dostaw i przepływ informacji.
Obecnie oferujemy Państwu wynajem powierzchni użytkowych i magazynowych w zlokalizowanej niedaleko centrum Poznania nowoczesnej strefie biznesowej BUSINESS PARK-Grunwald.

BUSINESS PARK-Grunwald to pełna, dobrze zorganizowana i sprawnie zarządzana infrastruktura dla biznesu. Na powierzchni 9 hektarów, w wyremontowanych lub całkowicie nowych budynkach, oferujemy do wynajmu długoterminowego liczne lokale biurowe oraz magazyny wraz z infrastrukturą. Są one przemyślanym rozwiązaniem zarówno dla małych i średnich, jak i dla dużych przedsiębiorstw.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu z naszym biurem!

  • Pozostańmy w kontakcie
  • Masz pytania lub jakieś wątpliwości?
  • Nie czekaj, zadzwoń.