BUSINESS PARK-Grunwald – Nasza Firma

Jesteśmy spółką rodzinną z kapitałem francuskim, która na poznańskim rynku obecna jest od 1993 roku. Nasza siedziba od początku działalności znajduje się w tym samym miejscu, w dzielnicy Grunwald w zachodniej części miasta. Doświadczenie w trakcie kilkudziesięciu lat zarządzania i wynajmu obiektów komercyjnych zdobyte we Francji jest wykorzystywane podczas prowadzenia podobnego biznesu w strefie BUSINESS PARK-Grunwald. Nasza strefa BUSINESS PARK-Grunwald to pełna, dobrze zorganizowana i sprawnie zarządzana infrastruktura dla biznesu!

Czym się zajmujemy?

Oferujemy dobrze dostosowane biura do wynajęcia, powierzchnie magazynowe oraz lokale użytkowe z możliwością skorzystania ze całej infrastruktury strefy BUSINESS PARK-Grunwald. Powierzchnie te wraz z infrastrukturą włączają się skutecznie do strategii rynkowej Najemców, wspierając ich łańcuch dostaw i przepływ informacji. Wszystkie lokale znajdują się niedaleko centrum Poznania, w nowoczesnej strefie biznesowej BUSINESS PARK-Grunwald.

Co zyskują klienci ze współpracy z nami?

Klienci decydujący się na współpracę z naszą firmą zyskują możliwość wynajmu licznych lokali biurowych i magazynów znajdujących się w wyremontowanych lub całkowicie nowych budynkach na powierzchni 9 hektarów. Są one przemyślanym rozwiązaniem zarówno dla małych i średnich, jak i dla dużych przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu z naszym biurem.

  • Pozostańmy w kontakcie
  • Masz pytania lub jakieś wątpliwości?
  • Nie czekaj, zadzwoń.