Remont biurowca ESUTAN

Budynek ESUTAN zlokalizowany przy ul. Jeleniogórskiej 26 w Poznaniu jest aktualnie w trakcie generalnego remontu. W szczególności adaptujemy całe piętro na nowoczesne biura.

W ramach remontu zajmujemy się m.in.:

- wykończeniem wszystkich pomieszczeń w biurowcu;

- przygotowaniem pasywnej sieci LAN;

- doprowadzeniem światłowodu;

- montażem wentylacji centralnej;

- montażem klimatyzacji z funkcją grzania.

Architektem tej inwestycji jest mgr inż. arch. Hanna Rapalska-Kaczmarek, nasz długoletni partner biznesowy, mająca wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i adaptacji projektów budowlanych.

Remontowany obiekt, a dokładniej piętro budynku to aż 21 pomieszczeń o różnym metrażu. Budynek wyposażony będzie w komfortowe strefy komunikacyjne, w 2 aneksy kuchenne oraz oczywiście w pomieszczenia sanitarne.

Standard wykończenia i lokalizacja

Celem przeprowadzanego remontu jest podniesienie standardu wykończenia oraz funkcjonalności pomieszczeń. Stosujemy materiały wysokiej klasy i dbamy o każdy szczegół podczas remontu budynku. Korzystamy z nowoczesnych, ale i sprawdzonych technologii.

Na uwagę zasługuje również lokalizacja inwestycji. Remontowany biurowiec ESUTAN znajduje się w pobliżu Lasku Marcelińskiego. Takie umiejscowienie podnosi nie tylko walory budynku, ale jest również cenne dla wszystkich pracowników. Ulica Jeleniogórska to także dostęp do przystanków tramwajowych oraz autobusowych, sklepów i obiektów gastronomicznych.

Zachęcamy do śledzenia naszych bieżących inwestycji.

RZUT PIĘTRA