Category Archives: Artykuły blogowe

Gdzie szukać powierzchni biurowej?

Wynajem odpowiedniego biura dla swojego przedsiębiorstwa to problem, który spędza sen z powiek wielu nowym właścicielom firm. Nic dziwnego, ponieważ baza powierzchni biurowych jest bardzo rozległa. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych, możemy znaleźć biuro w eleganckich biurowcach w centrum miast, w stylowych kamienicach albo poza centrum, w zazwyczaj lepszej cenie. Jednak gdzie szukać ofert? Przeczytaj artykuł, w którym dzielimy się wiedzą na temat poszukiwań biur.

Czytaj więcej

Jakie powinny być przygotowane dokumenty przy wynajmie biura?

Wynajem biura to w wielu przypadkach duże przedsięwzięcie, szczególnie jeśli to wyzwanie dla małej firmy lub drobnej jednoosobowej działalności. Jednak w tej kwestii najważniejsza jest dobrze skonstruowana umowa najmu, gdzie będą zawarte ustalenia z wynajmującym  i zebranie wszystkich wymaganych dokumentów. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, gdzie prezentujemy odpowiedź na pytanie, jaki dokument tworzony jest przy okazji wynajmu biura dla przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej

Dlaczego warto wynająć biuro nawet dla jednoosobowej działalności?

Każda firma musi mieć siedzibę, bez względu czy jest to typowe wynajęte biuro, czy też własne mieszkanie. Bardzo często najmniejsze, jednoosobowe przedsiębiorstwa prowadzą swój biznes z własnych czterech ścian, jednak nie zawsze takie rozwiązanie jest najlepsze. Oczywiście, ma swoje zalety, jednak są sytuacje, gdy to osobne biuro będzie lepiej spełniało swoją funkcję. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj zalety wynajmowania biura przez niewielkie firmy. 

Czytaj więcej

Na co zwracać uwagę przy wynajmie magazynu?

Wielu przedsiębiorców z różnych przyczyn nie decyduje się na zakup własnego magazynu, lecz staje przed koniecznością wynajmu określonej powierzchni magazynowej. Na co powinno się zwrócić uwagę przed ostateczną decyzją? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w niniejszym poradniku, aby wynajem magazynu nie był problemem.

Czytaj więcej