OFERTA – BIURA

Biura na wynajem w Poznaniu

Potrzebujesz przestrzeni, w której mógłbyś wynająć biura dla pracowników swojej firmy? Zależy Ci na tymczasowym rozwiązaniu przejściowym, a może stawiasz na mobilność i pracę zdalną? W każdym z przypadków idealnie sprawdzi się dla Ciebie oferta BUSINESS PARK-Grunwald! Jesteśmy przygotowani na realizowanie oczekiwań i potrzeb zarówno tych małych, jak i większych firm. Dysponujemy nowoczesnymi lokalami biurowymi pod wynajem, które z pewnością sprostają Twoim wymaganiom!

Wynajem powierzchni biurowych

BUSINESS PARK-Grunwald w Poznaniu to kompleks wygodnych przestrzeni do dyspozycji Klientów. Nasze lokale biurowe do wynajęcia w sumie o powierzchni ponad 4000 m² ulokowane są w dobrze skomunikowanej dzielnicy Grunwald. W ten sposób użytkownicy biur mogą cieszyć się wygodnym dojazdem do lotniska, dworca czy węzła autostrady A2. Dokładamy wszelkich starań, aby wynajem lokali odbywał się na jak najwyższym poziomie.

Lokale biurowe pod wynajem na Grunwaldzie

Kompleks BUSINESS PARK-Grunwald to wygodne powierzchnie biurowe w Poznaniu. Dysponujemy infrastrukturą dostosowaną do potrzeb małych i średnich firm, a także dużych przedsiębiorstw. Lokale biurowe do wynajęcia wyróżnia wysoki standard wykończenia, przez co są wygodnymi miejscami do codziennej pracy. Oferujemy również dużą ilość miejsc

  • Pozostańmy w kontakcie
  • Masz pytania lub jakieś wątpliwości?
  • Nie czekaj, zadzwoń.